Registruokitės ir gaukite geriausius pasiūlymus

Nemokamai

Kaip vyksta registracija į mokymus?

Registracija į profesinio mokymo ir kvalifikacijos kėlimo programas vyksta pateikus reikiamą infomaciją mokymo įstaigai,  profesinei kvalifikacijai įgyti: asmens dokumento, sveikatos pažymėjimo, išsilavinimo diplomo kopijas ir sumokėjus už mokymus.

Ar Workready.lt yra profesinio mokymo ir kvalifikacinio kėlimo įstaiga?

Workready.lt tikslas yra Jums pateikti visas profesinio mokymo studijas ir kvalifikacijos kėlimo programas, išsirinkti Jums tinkamą ir patogiausią būdą jas studijuoti ir susirasti darbą. Workready.lt Jums padės, o mokymo centrai suteiks kvalifikaciją ir išduos tai patvirtinantį oficialų dokumentą – kvalifikacijos pažymėjimą.

Kaip nusiųsti užklausą dėl mokymų?

Norint nusiųsti užklausą reikia prisiregistruoti  svetainėje ir užpildyti užklausos formą.

Ar galiu susigrąžinti pinigus jeigu negalėjau dalyvauti mokymuose?

Jei dėl ligos, ar kitos svarbios priežasties, negalėsite dalyvauti pasirinktuose mokymuose pateikęs dokumentus tai patvirtinančią informaciją, galėsite pasirinkti kitą mokymo datą arba vietą, pasirinkti kitą profesinio mokymo arba kvalifikacijos programą.

Ar Lietuvoje išduotas profesinio rengimo diplomas galioja kitose šalyse?

Lietuvos profesinio darbo rinkos mokymo centrai išduoda pažymėjimus galiojančius visoje Europos Sąjungoje lietuvių kalba. Diplomą pateikiant kitos šalies darbdaviui reikia išversti į tos šalies kalbą ir patvirtinti pas notarą.

Kiek kainuoja profesiniai ir kvalifikacijos kėlimo mokymai?

Mokymų kaina priklauso nuo Jūsų turimo išsilavinimo ir turimų kvalifikacijų, turimos darbo patirties, profesinio ir kvalifikacijos kėlimo programų.

Per kiek laiko išduodamas profesinio mokymo diplomas ar kvalifikacijos pažymėjimas?

Išklausius mokymo programą ir išlaikius egzaminą diplomas išduodamas per 5 darbo dienas.