Registruokitės ir gaukite geriausius pasiūlymus

Nemokamai

Krautuvų vairuotojo mokymo programa. Eksternas

Pagal šią programą yra ruošiami krautuvų vairuotojai, kurie gali dirbti įvairaus tipo krautuvais. Krautuvas – tai speciali mašina su vidaus degimo arba elektriniu varikliu, skirta pakelti, nuleisti ir/arba transportuoti įvairius krovinius. Vidaus degimo varikliai gali dirbti naudodami benziną, dyzeliną arba dujinius degalus.

2018-11-26
Panevėžio r.
Noriu

Krautuvų vairuotojo mokymo programa

Pagal šią programą yra ruošiami krautuvų vairuotojai, kurie gali dirbti įvairaus tipo krautuvais. Krautuvas – tai speciali mašina su vidaus degimo arba elektriniu varikliu, skirta pakelti, nuleisti ir/arba transportuoti įvairius krovinius.

2018-11-07
Panevėžio r.
Noriu

SM kategorijos savaeigių mašinų vairuotojo (traktorininko) mokymo programa, turintiems...

Mokymo programa skirta parengti SM kategorijos savaeigių mašinų vairuotojus (traktorininkus), gebančius savarankiškai ir kvalifikuotai dirbti su savaeigėmis kelių tiesimo, statybos darbų bei žemės statinių priežiūros mašinomis, laikantis nustatytų technologinių reikalavimų.

2018-03-31
Vilniaus r. Kituose
Noriu

Santechniko mokymo programa. Eksternas

Būsimieji santechnikai mokomi medžiagų pažinimo, santechnikos darbų atlikimo, brėžinių skaitymo, santechnikos darbų technologijos, informacinių technologijų, darbuotojų saugos ir sveikatos, aplinkosaugos ir kt.

2018-03-29
Vilniaus r. Kituose
Noriu

Katilų derintojo mokymo programa

Mokymo programa skirta rengti katilų derintojus, sugebančius savarankiškai ir kvalifikuotai derinti garo ir vandens šildymo katilų režimus, sudaryti jų energetines charakteristikas ir nustatyti daugiau kaip 10 MW galios energetikos įmonių lyginamųjų kuro sąnaudų normas.

2019-01-31
Utenos r.
Noriu

Gaterininko mokymo programa

Būsimieji gaterininkai užsiėmimuose mokomi gaterio naudojimo technologijos, pažinti medžiagas, skaityti brėžinius, medienos pjaustymo įrengimų ir technologijos, darbų saugos, aplinkosaugos, ekonominių žinių pagrindų ir kt.

2019-01-31
Šiaulių r.
Noriu

Dažytojo mokymo programa

Būsimieji dažytojai mokomi paviršių paruošimo dažymui, dažymo vandeniniais ir nevandeniniais dažais, tapetavimo darbų ir kt.

2019-01-28
Vilniaus r.
Noriu

Interjero dažytojo mokymo programa

Baigęs mokymo programą gebės: iliustruoti būsimo interjero akcentus, sukurti nuotaikos įgyvendinimo kambarį. Parinkti bei komponuoti patalpų spalvinę gamą. Projektuoti interjerą, taikant interjero derinimo techniką. Įrengti karkasą interjero elementams. 

2019-01-23
Šiaulių r.
Noriu

Freoninių šaldymo įrengimų mašinisto-remontininko mokymo programa

Mokymo programa skirta rengti freoninių šaldymo įrengimų mašinistus- remontininkus, gebančius kvalifikuotai montuoti, eksploatuoti ir techniškai prižiūrėti įvairius šaldymo įrengimų agregatus.

2019-01-15
Vilniaus r.
Noriu

Krovimo kranų (hidromanipuliatorių) operatoriaus mokymo programa

Krovimo kranų (hidromanipuliatorių) operatoriaus mokymo programos tikslas – išmokyti darbuotoją saugiai valdyti (naudoti) krovimo kraną, t. y. išmokyti kokybiškai, pagal technologiją ir reikalavimus, saugiais darbo metodais prižiūrėti, patikrinti krovimo kraną, užtikrinti saugų, atliekančio įvairius krovinių krovimo bei sandėliavimo darbus, krano valdymą.

2018-12-21
Panevėžio r.
Noriu

Darbininko, vykdančio grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose...

Būsimieji darbininkai, vykdantys grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose mokomi žemės kasimo ir gatvių dangos apsaugos taisyklių. Žemės kasimo darbų pavojingoje aplinkoje, saugių žemės kasimo ir tvirtinimo darbų atlikimo. Darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų, transporto bei statybos mechanizmų judėjimo šalia iškasų reikalavimų .

2018-12-21
Vilniaus r. Kituose
Noriu

Autotransporto priemonių elektros įrengimų taisytojo mokymo programa

Autotransporto priemonių elektros įrengimų taisytojo mokymo programa skirta parengti autotransporto priemonių elektros įrengimų taisytojus, gebančius dirbti su automobilio elektros įrengimų sistemomis, sutaisyti ir sureguliuoti mazgus ir agregatus, atlikti automobilio remonto ir techninės priežiūros darbus.

2018-12-21
Vilniaus r.
Noriu

Autotransporto priemonių remonto šaltkalvio mokymo programa

Autotransporto priemonių remonto šaltkalvio mokymo programa skirta rengti autotransporto priemonių remonto šaltkalvius, gebančius atlikti automobilio mazgų, agregatų remonto ir techninės priežiūros darbus.
 

2018-12-21
Vilniaus r.
Noriu

Darbo su asbestu ir jo gaminiais vadovo mokymo programa

Mokymo programa skirta įmonių, kuriose naudojamas asbestas arba jo gaminiai darbo su asbestu arba jo gaminiais vadovo mokymui saugiai organizuoti ir vykdyti darbus su asbestu arba jo gaminiais. Teisingai tvarkyti atliekas, įvertinant asbesto kenksmingumą darbininkų ir aplinkinių žmonių sveikatai.

2018-12-21
Vilniaus r.
Noriu

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto, dirbančio III grupės ekonominės...

Mokymo programos tikslas – asmenims, siekiantiems tapti darbuotojų saugos ir sveikatos specialistais, suteikti pakankamai žinių ir gebėjimų, reikalingų darbuotojų saugos ir sveikatos prevencinėms priemonėms įmonėje praktiškai ir savarankiškai įgyvendinti (organizuoti) III grupės ekonominės veiklos rūšių.

2018-12-21
Vilniaus r.
Noriu

Darbininkas, dirbantis aukštalipių darbus

Būsimieji darbininkai, dirbsiantys aukštalipių darbus, teoriniuose užsiėmimuose mokomi paaukštinimo, apsaugos nuo kritimo priemonių, alpinizmo įrangos, aukštalipių darbų organizavimo, pastolių montavimo ir demontavimo bei darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų ir darbo teisės ir kt.

2018-12-21
Panevėžio r.
Noriu

Elektrotechnikos darbuotojas, eksploatuojantis vartotojo elektros įrenginius, kuriems...

Baigęs programą gebės dirbti su rankiniais, elektriniais įrankiais. Prižiūrėti nesudėtingus galios ir apšvietimo įrenginius. Skaityti elektros įrenginių valdymo schemas. Eksternas.

2018-12-21
Vilniaus r. Kituose
Noriu

Gipso kartono atitvarų montuotojo-apdailininko mokymo programa

Mokymo programa skirta rengti gipso kartono atitvarų montuotojus,apdailininkus - darbuotojus, gebančius parinkti, montuoti sienų, lubų ir pertvarų karkasų konstrukcijas, parengti ir pritvirtinti gipso kartono plokštes, aptaisyti įvairius paviršius gipso kartono plokštėmis, nuglaistyti ir atlikti jų apdailą.

2018-12-21
Vilniaus r.
Noriu

Izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matuotojo mokymo programa

Izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matuotojai  mokomi elektros įrenginių eksploatavimo saugos taisyklių, elektros įrenginių įžeminimo ir instaliavimo taisyklių, izoliacijos ir įžeminimo varžų matavimo prietaisų technologijos, darbuotojų saugos darbe ir sveikatos reikalavimų.
Izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matuotojo mokymo programa skirta asmenims, sulaukusiems 18 metų.

2018-12-20
Vilniaus r.
Noriu