Registruokitės ir gaukite geriausius pasiūlymus

Nemokamai

Betonuotojo mokymo programa. eksternas

Mokymo programa skirta rengti betonuotojus, gebančius paruošti betono mišinį rankiniu ir mechanizuotu būdu, įrengti klojinius, sudėti armatūrą, betonuoti nesudėtingas požemines ir antžemines konstrukcijas.

2018-11-28
Vilniaus r.
Noriu

Betonuotojo mokymo programa

Mokymo programa skirta rengti betonuotojus, gebančius atlikti hidroizoliacijos įrengimo, klojinių įruošimo, armavimo darbus, ruošti pagrindus pamatams, grindims, betonuoti įvairias nesudėtingas konstrukcijas įvairiose statybinėse įmonėse ir organizacijose.
  

2018-11-28
Šiaulių r.
Noriu

Darbininkas, dirbantis aukštalipių darbus

Būsimieji darbininkai, dirbsiantys aukštalipių darbus, mokomi paaukštinimo, apsaugos nuo kritimo priemonių, alpinizmo įrangos, aukštalipių darbų organizavimo, pastolių montavimo ir demontavimo bei darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų ir darbo teisės ir kt.

2018-11-28
Šiaulių r.
Noriu

Asmuo atsakingas už šilumos ūkį

Būsimieji atsakingi asmenys už šilumos ir karšto vandentiekio tinklų ūkį mokomi šilumos ir karšto vandens vandentiekio tinklų specialiosios, tinklų jungimo ir eksploatavimo technologijos, atlikti bandymus, šilumos energijos apskaitos, darbuotojų saugos darbe ir sveikatos žinių pagrindų

2018-11-27
Vilniaus r. Kituose
Noriu

Suvirintojas elektra

Būsimieji suvirintojai elektra mokomi metalų pažinimo, brėžinių skaitymo, elektrotechnikos pagrindų, suvirinimo įrenginių, suvirinimo technologijos, darbuotojų saugos ir sveikatos, aplinkosaugos, ekonominių žinių ir darbo teisės pagrindų ir kt.

2018-11-27
Šiaulių r.
Noriu

Dažytojo mokymo programa

Būsimieji dažytojai mokomi paviršių paruošimo dažymui, dažymo vandeniniais ir nevandeniniais dažais, tapetavimo darbų ir kt.

2018-11-27
Šiaulių r.
Noriu

Dailidės mokymo programa

Dailidės kvalifikacija reikalinga norint dirbti dailide. Asmuo, įgijęs dailidės kvalifikaciją, turi:gebėti rūšiuoti medieną, paruošti medieną apdirbimui, ją matuoti ir žymėti, apdirbti medieną rankiniu būdu, dirbti rankiniais elektriniais medienos apdirbimo įrankiais, mechanizuoto medienos apdirbimo staklėmis ir įrengimais.

2018-11-27
Šiaulių r.
Noriu

Tinkuotojo mokymo programa

Tinkuotojo mokymo programa skirta parengti tinkuotoją, gebantį atlikti pastolių įrengimo ir aukštalipio darbus, vidutinio sudėtingumo tinkavimo darbus mechaninių ir rankiniu būdu, naudotis skiedinio maišyklėmis ir tinkavimo agregatais.
  

2018-11-24
Šiaulių r.
Noriu

Darbininkas, dirbantis aukštalipių darbus

Būsimieji darbininkai, dirbsiantys aukštalipių darbus, teoriniuose užsiėmimuose mokomi paaukštinimo, apsaugos nuo kritimo priemonių, alpinizmo įrangos, aukštalipių darbų organizavimo, pastolių montavimo ir demontavimo bei darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų ir darbo teisės ir kt.

2018-11-23
Vilniaus r.
Noriu

Apdailininko mokymo programa

Būsimieji apdailininkai teoriniuose užsiėmimuose mokomi bendrųjų statybos darbų technologijos pažinimo, grindų įrengimo darbų technologijos, paaukštinimo įrengimo technologijos, tinkavimo, plytelių klojimo, dažymo ir tapetavimo technologijos, apšiltinimo, ir pakabinamų lubų įrengimo darbų technologijos.

2018-11-23
Šiaulių r.
Noriu

Garo ir karšto vandens vamzdynų priežiūros meistro mokymo programa

Suteikiama teisė dirbti garo ir karšto vandens vamzdynų priežiūros meistru.

2018-11-23
Šiaulių r.
Noriu

TR2 kategorijos traktorių vairuotojų (traktorininkų) mokymo programa

Mokymo programa skirta parengti TR2 kategorijos traktorininkus, gebančius dirbti 60 kW arba didesnės variklio galios ratiniais žemės ir miškų ūkio traktoriais, vikšriniais traktoriais ir traktorių junginiais su priekabomis, žemės ūkio mašinomis, taip pat traktoriais su sumontuotais mechanizmais (ekskavatoriais, buldozeriais, krautuvais).

2018-11-22
Vilniaus r. Kituose
Noriu

Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojo mokymo programa

Būsimieji elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojai teorinių užsiėmimų metu mokomi specialiosios technologijos, darbuotojų saugos ir sveikatos žinių pagrindų, aplinkosaugos, medžiagų pažinimo ir techninės mechanikos.

2018-11-07
Panevėžio r.
Noriu

Nuo žemės valdomų tiltinių kranų operatoriaus mokymo programa

Suteikiama teisė dirbti nuo žemės valdomų tiltinių kranų operatoriumi.

2018-06-18
Vilniaus r.
Noriu

Savaeigio strėlinio krano operatoriaus mokymo programa

Mokymo programa skirta parengti savaeigių strėlinių kranų mašinistą, gebantį valdyti savaeigių strėlinius kranus, atliekant pakrovimo, iškrovimo, krovinių perkėlimo, naudojimo, montavimo ir sandėliavimo darbus, aptarnaujant sandėliavimo aikšteles ir statomus objektus, techniškai prižiūrėti savaeigius strėlinius kranus ir dalyvauti juos remontuojant.

2018-05-31
Vilniaus r.
Noriu

Portalinio krano mašinisto mokymo programa

Mokymo programa skirta parengti portalinio krano mašinistus, gebančius valdyti portalinį kraną, atliekant krovos darbus iš laivų, geležinkelio vagonų, autotransporto bei sandėlių, krauti krovinius į rietuves ir jas išardyti, perkrauti krovinius portaliniu kranu su greideriu, sprederiu, kroviniu elektromagnetu ir kitais nuimamais krūvio užkabinimo įtaisais, techniškai prižiūrėti portalinius kranus ir dalyvauti juos remontuojant.

2018-05-08
Vilniaus r.
Noriu

Naftos produktų degalinės operatoriaus mokymo programa

Mokymo programa skirta rengti naftos produktų degalinės operatorius, gebančius saugiai priimti ir išduoti naftos produktus ir bioproduktus, pildyti degalų ir kitų prekių apskaitos dokumentus, dirbti kasos aparatu, prižiūrėti degalų įpylimo kolonėles, talpyklas ir kitus degalinės įrengimus.

2018-04-30
Vilniaus r.
Noriu

Santechniko mokymo programa. Eksternas

Būsimieji santechnikai mokomi medžiagų pažinimo, santechnikos darbų atlikimo, brėžinių skaitymo, santechnikos darbų technologijos, informacinių technologijų, darbuotojų saugos ir sveikatos, aplinkosaugos ir kt.

2018-04-20
Vilniaus r. Kituose
Noriu

Santechniko mokymo programa

Būsimieji santechnikai mokomi medžiagų pažinimo, santechnikos darbų atlikimo, brėžinių skaitymo, santechnikos darbų technologijos, informacinių technologijų, darbuotojų saugos ir sveikatos, aplinkosaugos ir kt.

2018-04-18
Vilniaus r.
Noriu

SM kategorijos savaeigių mašinų vairuotojo (traktorininko) mokymo programa

Mokymo programa skirta parengti SM kategorijos savaeigių mašinų vairuotojus (traktorininkus), gebančius savarankiškai ir kvalifikuotai dirbti su savaeigėmis kelių tiesimo, statybos darbų bei žemės statinių priežiūros mašinomis, laikantis nustatytų technologinių reikalavimų.

2018-03-26
Vilniaus r. Kituose
Noriu