Registruokitės ir gaukite geriausius pasiūlymus

Nemokamai

Gaterininko mokymo programa

Būsimieji gaterininkai užsiėmimuose mokomi gaterio naudojimo technologijos, pažinti medžiagas, skaityti brėžinius, medienos pjaustymo įrengimų ir technologijos, darbų saugos, aplinkosaugos, ekonominių žinių pagrindų ir kt.

2019-01-31
Šiaulių r.
Noriu

Grunto kasimo, tvirtinimo ir kitų darbų, vykdomų iškasose ir...

Mokymo programa skirta rengti grunto kasimo, tvirtinimo ir kitų darbų, vykdomų iškasose ir pylimuose, darbų vadovus, gebančius pavojingomis sąlygomis saugiai vadovauti grunto kasimo, tvirtinimo ir kitiems darbams, vykdomiems iškasose ir pylimuose. Organizuoti gelbėjimo darbus, įvykus nelaimingam atsitikimui.

2018-11-30
Vilniaus r.
Noriu

Dailidės mokymo programa

Dailidės kvalifikacija reikalinga norint dirbti dailide. Asmuo, įgijęs dailidės kvalifikaciją, turi:gebėti rūšiuoti medieną, paruošti medieną apdirbimui, ją matuoti ir žymėti, apdirbti medieną rankiniu būdu, dirbti rankiniais elektriniais medienos apdirbimo įrankiais, mechanizuoto medienos apdirbimo staklėmis ir įrengimais.

2018-11-27
Šiaulių r.
Noriu

Medienos apdirbimo staklininko mokymo programa

Mokymų metu mokosi: laikytis darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų, skaityti eskizus, nesudėtingus brėžinius ir schemas. Sudaryti lakštinių medžiagų supjaustymo schemas. Apskaičiuoti reikalingą medienos, žaliavos kiekį ruošiniui pagaminti.

2017-07-31
Šiaulių r.
Noriu